קטלוג מוצרים »

תשתית לריצוף

»

אגריגט מיוצב

אגריגט מיוצב
תיאור מוצר- שק של 25 ק"ג

אגריגט מיוצב של שק בטון הוא למעשה תשתית עשירה ויציבה לריצוף, והיחידה שבאמת מתאימה לתקן. שיטת הריצוף המסורתית בישראל כוללת 3 שכבות - מילוי של סומסום או חול, טיט לריצוף ומעליו האריחים. שיטה זו נחשבת בעייתית בעיקר בשל הקושי לייצב את שכבת המילוי שאינה צפופה מספיק, מה שעלול להוביל לספיגת מים, חדירת מזיקים וריחות לא נעימים. כדי לפתור את הבעיה, יצרנו את האגריגט המיוצב - תערובת המכילה שילוב של אגריגטים מובחרים, נקיים ומדורגים, יחד עם צמנט. התוצאה היא יצירת תשתית מדויקת ונכונה לריצוף, הדומה במעט לבטון. האגריגט המיוצב של שק בטון הוא תערובת יבשה, קלה ליישום, יציבה, מדורגת נכון, היוצרת שכבה מוצקה לריצוף ומונעת תקלות שמקורן בתשתית שאינה איכותית.

מחיר מומלץ לצרכן 17.50
הכנת התשתית ואזור היציקה
יתרונות ופתרונות

מתאים ל- הכנת תשתית לריצוף בכל מבנה ובכל תנאי שטח, מתאים גם לשיפוצניקים שמעוניינים לרצף שטחים קטנים באמצעות כמה שקים בלבד.

כדאי כי- אגריגט מיוצב הוא חומר מאוד נוח, יציב, נעים ואיכותי לשימוש. הרצף יכול לפתוח כמה שקים, לעבוד עם חומר קל להכנה ולפילוס לפני ריצוף. מדובר במוצר בעל יתרון טכני מובהק ומתאים לדרישות התקן, אשר בשל עירוב החומרים המדויק שבו, מהווה למעשה תשתית בטון בחוזק מופחת המותאמת לריצוף (התשתית מתחזקת לאורך זמן). בנוסף, במקרה של האגריגט המיוצב, חדירה של מים בכמות מסוימת הופכת ליתרון במקום תקלה, ומוסיפה חוזק ויציבות משום שהמים מתחברים ומחזקים את התשתית.

שיקול כלכלי- את האגריגט המיוצב מפלסים למשטח באופן מדויק יותר, אגריגט מיוצב יוצר תשתית חזקה יותר הנהפכת לבטון ולמעשה משלימה ומוסיפה חוזק התומך בטיט לריצוף ומחזק את המערכת. על כן, ניתן להפחית בכמויות הטיט לריצוף ואף לחסוך עד כ-10 ק״ג טיט למטר. במבני ציבור בהם נדרש חוזק מוגבר לריצוף, האגריגט המיוצב הוא הפיתרון, משום שהוא מאזן את המערכת ומונע כשלים של הכנת תשתית לקויה.  יתרון טכני זה מעניק גם יתרון כלכלי, חיסכון בחומרים, בכמויות ובזמן עבודה.

קבצים להורדה
גלריית תמונות
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!