אודות "שק בטון"

בשלוש מילים: נוח, יעיל, חסכוני.
בשורה: אנו מייצרים מוצרים שאתם רוצים לעבוד איתם.
במשפט: הסיפור של שק בטון הוא הרצון ליצור ערך עבור המשתמש, להפוך את ה״קשה״ ל״נוח״, את ה״מורכב״ ל״פשוט״. הסיפור שלנו הוא השאיפה לחדשנות, ליצירתיות, לאיכות ולסטנדרטיזציה בתחום.

 

 

הגיע הזמן שנכיר.

קצת עלינו...
חברת ׳שק בטון׳ הוקמה בשנת 2014 תחת קבוצת ׳ארגיל׳, הפועלת בענף התשתיות והבניין כיצרנית אגרגטים, בטונים ואספלט כבר למעלה מ-20 שנה. כיום, ׳שק בטון׳ הינה חברה מובילה בישראל לפיתוח וייצור תערובות מוכנות לבנייה, בהם מוצרי טיח, טיט, תשתיות ובטון. אנחנו שואפים לבנות יחד איתכם את הדרך הנכונה בענף הבנייה, את סיפורי ההצלחה שלכם, את קהל הלקוחות הנאמן שלכם, ולהעניק לכם מוטיבציה, ידע וכלים לעבודה איכותית קלה ומהנה יותר. במילים אחרות - אנחנו כאן כדי להפוך כל פוטנציאל, למציאות.

 

״בונים חזק, בונים נכון״ - החזון שלנו

שק בטון שמה לה למטרה להצעיד את שוק הבנייה הישראלי מ"האתמול" אל "המחר", תוך שהיא מייצרת תהליכי עבודה ומוצרים נכונים לשימוש, המתאימים לתקן הבנייה ישראלי, אשר יובילו את עולם הבנייה המקומי אל עבר הקידמה, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים של ענף הבנייה העולמי.

שק בטון שמה לה למטרה להעניק במוצריה ערך למשתמש. הערך הזה בא לידי ביטוי בכל פרמטר - באיכות, בחיסכון בעלויות ובכמויות, ביצירת חומרים ורסטיליים ורב-תכליתיים, בניהול מלאי, ניהול אתר, עבודה מדידה ומדויקת וכן הלאה. המוטו שלנו הוא ״בונים חזק, בונים נכון״, משום שאנו מאמינים במתן כלים לעבודה איכותית של כל בנאי. בניה חזקה ונכונה מתאפשרת בזכות עמידת כלל מוצרי החברה בתקן וחוקת הבטון. מוצרי שק בטון ניתנים לטיפול ויישום בצורות מגוונות, תוך שהם שומרים על תקינותם, טובים לשימוש, נוחים ועמידים.

 

הרעיון
מכירים את המשפט ״פחות זה בעצם יותר״? ובכן, אנחנו ב׳שק בטון׳ מוכיחים כי הוא נכון! לאורך שנותינו הרבות בתחום, חיפשנו פיתרון כולל לצורכיהם של אנשי המקצוע בכל הנוגע לנושא חומרי הגלם, שעד כה היו מסופקים בתפזורת ודרשו מהבנאי מאמץ ושעות עבודה מרובות, שהתרכזו בהפיכת חומרי גלם בתפזורת למוצר סופי כמו בטון, טיח וטיט. לאחר פיתוח ארוך וקפדני, אנו גאים לספק סדרה של מוצרי תערובת לבנייה המוכנים לשימוש בתוספת מים בלבד, ובהתאמה מקסימלית לצרכי הבנייה.

 

איך זה עובד?
כלל מוצרי חברת ׳שק בטון׳ מיוצרים בצורה מבוקרת ומדויקת, עומדים בכלל התקנים המחמירים ביותר ונארזים בשקי פוליאתילן דו-שכבתי במשקל 25 ק״ג, השומרים על איכות ועמידות המוצר לאורך זמן. נוחות השימוש מייעלת את העבודה, חוסכת מאמץ, זמן וחומרי גלם. הנוחות משפרת את קצב העבודה, ומאפשרת תהליך בנייה פשוט, פרודוקטיבי וחסכוני יותר.

 

למה דווקא אנחנו?

- חיסכון וצמצום פחת - אריזות קטנות במשקל 25 ק״ג מצריכות מספר עובדים מצומצם יותר בהליך הבנייה, מביאות לשימוש מבוקר ומדיד, חיסכון בפחת, יכולת אחסון גבוהה וחיסכון בעלות הפרויקט.

- עמידה בתקנים - תהליך הייצור מתחילתו ועד סופו עובר בקרת איכות קפדנית בכל שלב. המוצרים שלנו עומדים בתקנים האירופאים והישראלים, מה שמבטיח את איכות המוצר ועמידותו לאורך זמן.

- הרחבת קהל היעד - פיתחנו מוצרים קלים ונוחים לשימוש, חסכוניים ועומדים בתקנים, המאפשרים עבודה מגוונת וגמישה אל מול קהלי יעד רבים, החל מהשוק הפרטי ועד חברות קבלניות.

- טכנולוגיה מתקדמת - לרשותינו ציוד חדשני ומתקדם המאפשר ייצור מגוון רחב של מוצרים המכילים גדלים שונים של אגריגטים, בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח.

- איכות, נוחות, עמידות - השקים שלנו נוחים לשימוש ולנשיאה, בעלי חיי מדף ארוכים, עמידים בכל מזג אוויר וניתנים לאחסון גם בחצרות פתוחים.

- אקולוגי - ׳שק בטון׳ שמה לה למטרה לשמור על איכות הסביבה, לכן אנו מייצרים אריזות מוצר הניתנות למחזור ופועלים ליישם ולקדם את הנושא האקולוגי במכלול התהליכים בחברה.

 

יש לכם שאלה? רוצים לבצע הזמנה? דברו איתנו!
בטלפון *9006 או בדוא״ל info@sakbeton.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם
צוות ׳שק בטון׳

 

סרטונים
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!