קטלוג מוצרים »

בטון

»

ב-30

ב-30

תיאור מוצר- שק של 25 ק"ג

ייצרנו עבורכם בטון ב-30 איכותי, חזק ועמיד, היחיד שעומד בתקן המתאים לחוקת הבטון והתקן הישראלי ומיועד ליציקות קונסטרוקטיביות. מדובר בבטון היחיד שלמרות הייצור והערבוב הידני, מאפשר חוזק מוגבר ועמידות גבוהה. אנחנו יודעים כי בבטיחות לא משחקים, על כן דאגנו שכלל מוצרי הבטון שלנו יכילו מרכיבים איכותיים במינון אחיד וכמויות מדויקות. בטון ב-30 נבדק ומבוקר בתהליך היצור ובמעבדה להשגת אחידות וקבלת חוזק לחיצה גבוה מב-30, מה שבסופו של דבר מעניק חומר קונסטרוקטיבי חזק, יציב, קשיח והכי חשוב - בטוח. למעשה, תערובת בטון ב-30 היא מילה נרדפת לחוזק.

מחיר מומלץ לצרכן 19.80
הכנת התשתית ואזור היציקה
סרטונים
יתרונות ופתרונות

מתאים ל- יציקות בהן נדרש חוזק גבוה ואין אפשרות לספק בטון מובא במיקסרים (למשל בתמ"א 38). יציקות קטנות של שבילים, חגורות, משקופים, עוגנים, עמודים, ביטון צנרת, עבודות פיתוח, תיקונים כלליים. בבטון אין מקום לטעויות או למשחקים- בטון ב-30 של שק בטון הוא היחיד שמוכשר ליציקות קונסטרוקטיביות.

כדאי כי- הוא מציע לכם מקסימום תוצאות במינימום השקעה. בהשוואה לשאר חומרי בניה בשוק, בטון ב-30 נחשב לבטון בעל חוזק מוגבר (30-50 מגפ״ס), נוח לערבוב ידני, נוח לעבודה ויישום, בעל אחידות בייצור ובחומרי הגלם, בעל טווח שקיעה* יעיל ורחב (4 עד 8) אשר שומר על איכות המוצר, ונוח לשימוש גם בכמויות קטנות של מספר דליים בודדים. האגרגטים מובחרים, מתאימים ומדורגים באופן מדוקדק. הוא חזק מאוד, מתאים ליציקות קונסטרוקטיבית, צפוף עם אגרגט מובחר, מעניק תכונות של גראוט ומצטיין בהתכווצות מרוסנת.

שיקול כלכלי- בשיטה הישנה הכוללת ערבוב בשטח, בלתי אפשרי להגיע לחוזק בטון של 30 מגפ״ס ויתרה מכך, התקן וחוקת הבטון אינם מאשרים זאת. עם מוצרי שק בטון, המחיר ליחידת חוזק הוא נמוך יותר בהשוואה למוצרים אחרים. למעשה, דאגנו לשפר את איכות הבטון ולהעניק לבנאי פי 2 יותר מגפ״ס מאשר בשיטות אחרות (כ-50 מגפ״ס לעומת 25 מגפ״ס). בנוסף, בטון ב-30 הוא בעל טווח שקיעה רחב שבין 4 ס״מ ל-8 ס״מ, ומאפשר לעבוד עם כמויות שונות של מים, כל זאת מבלי לפגוע באיכותו וחוזקו של הבטון.

*שקיעה= דלילות בטון.

קבצים להורדה
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!