קטלוג מוצרים »

טיט

»

טיט לריצוף

טיט לריצוף

 תיאור מוצר- שק של 25 ק"ג

טיט לריצוף- תערובת צמנטית לריצוף אריחים, המתאימה לשימוש פנימי וחיצוני בכל סוגי המבנים. הפחתנו את כמות חומרי ההדבקה (העברנו את חומרי ההדבקה למדה-בונד), ולמעשה החזרנו לחומר את התחושה המסורתית, הבלאדית, המוכרת לנו מלפני 30 שנה. את תקציב הייצור השקענו בחיזוק החומר, הפכנו אותו נוח לעבודה, חזק יותר ועמיד יותר ובעל מכלול של ערכים ויתרונות מהותיים. מדובר בטיט בעל אגרגטים איכותיים ומתאימים, אשר שימוש בכמות המים המומלצת יעניק חוזק לחיצה הגבוה מ-20 מגפ״ס. בכל מקרה, החומר סלחן לגבי כמויות המים (יכול להיות דליל או סמיך ובכל מקרה הוא איכותי ונוח לעבודה). בנוסף, תהליך הייבוש של החומר מתוכנן כך שאחרי 30 דקות האריח לא זז, אחרי 4 שעות החומר כבר נמצא בתהליכי התקשות, אחרי 7 שעות אפשר לדרוך דריכה קלה וגם אם ריצפת בשעה 16:00 אחה״צ -למחרת היום כבר ניתן לדרוך על החומר. הפחתת כמות הדבק מאפשרת לחומר להיות עמיד יותר בתנאי רטיבות ונוכחות מלחים, ועל כן והדבקת הריצוף לא נפגעת גם בתנאי רטיבות.

מחיר מומלץ לצרכן 25.00
הכנת התשתית ואזור היציקה
סרטונים
יתרונות ופתרונות

מתאים ל- ריצוף אריחים מכל סוג, בכל סוגי המבנים לרבות מבני ציבור ותעשיה קלה

כדאי כי- הוא נוח במיוחד לערבוב וריצוף, חזק מאוד, מתייבש במהירות, מתאים לדרישות ת״י 6069 ולא מכתים.

שיקול כלכלי- הטיט לריצוף נוח לערבוב ידני, מתחזק במהירות, אינו רגיש לרטיבות (בזכות הפחתת הדבק), מתנתק בקלות מהמסטרינה ומשפר את הנוחות וקצב העבודה. היות והפחתנו את חומרי ההדבקה, החומר מתנהג דומה לחומר המסורתי, בין היתר הוא מתנתק ומתנקה מאוד יפה מהכלים מה שמקל על המשתמש ונותן לו לפחות תוספת קצב של 10% בריצוף היומי (בערך 3 מ״ר ליום, המתורגמת לחיסכון של כ-150 ש״ח ליום).

קבצים להורדה
גלריית תמונות
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!