קטלוג מוצרים »

דבק

»

מדה בונד

מדה בונד
תיאור מוצר- שק של 20 ק"ג

המסע לשיפור תהליך הריצוף הוא ארוך ולפעמים מתיש- המעבר המהיר ממרצפות טרצו של פעם, לאריחי הקרמיקה ועד לגרניט פורצלן הפופולארי בימינו, לא מקל על בעלי המקצוע בחיפושם אחר החומרים האיכותיים והנוחים ביותר לעבודה. גם הוספת הפולימר והמוספים מקשה על תהליך העבודה והופכת אותו למסורבל ויקר יותר. מדה-בונד של שק בטון פותחה מתוך הצורך לטפל גם באיכות ההדבקה של האריחים וגם בנוחות המשתמש. למעשה, לקחנו את הטיט לריצוף והפכנו אותו לפחות דביק, אך יותר חזק. לשם כך, צריך שכבה מקשרת - ובדיוק כאן נכנסת לתמונה המדה בונד.  מדובר בחומר נוח לשימוש, המתפרש ומתפלס מעצמו על פני האריח, קל למריחה, בעל חוזק לחיצה מוגבר וחוזק מתיחה של כ-1 מגפ״ס, מיועד לשימוש אפקי. בשל כך, הוא למעשה מחליף את הדבקים היקרים במוצר ממוקד וספציפי באיכות גבוהה ובעלות נמוכה, וכמובן הרבה יותר נוח למשתמש. שיטת הסנדביצ' של שק בטון כובשת את השוק.

 

 

מחיר מומלץ לצרכן 49.00
הכנת התשתית ואזור היציקה
סרטונים
יתרונות ופתרונות

מתאים ל-  כל ריצוף מכל סוג, משמש כחומר מקשר ומשפר הידבקות לאריחים

כדאי כי- מדה בונד זורמת על גבי האריח באמצעות מריחה קלה בלבד, קלה ליישום ואינה דורשת כמעט עבודה מכיוון והיא מתפלסת מעצמה. היא בעלת חוזקי לחיצה ומתיחה מוגברים, מיושמת באופן חסכוני של כ-3 מ״מ, אין צורך להעביר מסרק, מיוצרת בגוון לבן, מאפשרת בקרה על איכות היישום והמריחה גם בעבודה השוטפת וגם בבדיקות לאחר מכן (הטיט הוא כהה והריצוף הוא כהה לעומת המדה בונד הבהירה ולכן ניתן לאבחן את איכות המריחה גם על פני ציר הזמן).

שיקול כלכלי- מניסיון של עבודה בשטח הסתבר כי הכמות הנדרשת למטר נמוכה במידה ניכרת מהכמות הנדרשת במריחת דבק. בנוסף, המחיר ליחידת חוזק הוא נמוך יותר - כלומר כדי להגיע לחוזק מתיחה על פי התקן תשלמו פחות כסף. שק בטון מעניקים לכם 1 מגפ״ס בזכות חומר אחד ממוקד, לעומת הגעה לחוזק זהה באמצעות דבק שהוסב משימושים אחרים, ועל כן לא רק שהוא יקר אלא גם לא נוח לשימוש.

קבצים להורדה
גלריית תמונות
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!