קטלוג מוצרים »

תשתית לריצוף

»

מדה צמנט זורמת

מדה צמנט זורמת
תיאור מוצר- שק של 25 ק"ג

מדה צמנט זורמת נועדה להכין את השטח עבור חומר איטום, ובד בבד לשפר אטימה ולהוסיף שכבת אבטחה נוספת המונעת חדירה של מים. כל איש מקצוע יודע כי חדרים רטובים הם לרב החדרים המועדים לרב התקלות, נזילות בין הקומות,  בעיות בדק, נזקים, תלונות דיירים וחזרה לתיקונים. אנחנו בשק בטון רוצים להקל עליכם ולמנוע בעיות עתידיות באיטום, ועל כן ייצרנו עבורכם את ״מדה צמנט זורמת״ - מוצר משובח להכנת תשתית מוחלקת לאיטום, המיוצר במפעל ייעודי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ותחת בקרת איכות קפדנית במיוחד. מדה זורמת מכסה את השטח/התשתית, מצפה אותו ומכינה אותו לצעד הבא באופן נכון יותר. המדה זורמת גולשת מעצמה באופן מדויק, וניתן להזיז אותה או לייצב אותה בהתאם לצרכים. מדובר במוצר נוח במיוחד לעבודה, הוא קל להכנה וליישום, מתאים לעבודה עם מגוון רחב של חומרים אחרים (צמנטים, ביטומנים, אפוקסי וכדומה) ויתרה מזאת - בטח תשמחו לשמוע שהוא יכול לחסוך לכם עד כ-50% בכמויות השימוש בחומר איטום ביטומני או צמנטי אחר! אם אתם חושבים על שיפוץ דירה, שיפור איטום חדרים רטובים או מרפסות וכמובן מניעת תקלות עתידיות בחדרים רטובים- המוצר הזה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים כדי לייעל את העבודה ולהוזיל אותה.

מחיר מומלץ לצרכן 35.00
הכנת התשתית ואזור היציקה
סרטונים
יתרונות ופתרונות

מתאים ל- הכנת חדרים רטובים ומרפסות לאיטום. מתאים לשימוש ויישום במבני מגורים, מבנים תעשייתיים, משרדים, מבני ציבור ושיפוץ דירה.

כדאי כי- מדובר בחומר עמיד ואיכותי, מתייבש מהר, נוח לשימוש, עיצוב והחלקה, זורם מעצמו ומכסה את התשתית עם עזרה קלה בלבד, נצמד ונדבק לתשתית, משפר אטימה ולמעשה מוסיף שכבת אבטחה נוספת המונעת חדירת מים. זאת ועוד, כמעט ולא נדרשת עבודה ליישום החומר.

שיקול כלכלי- לאיטום חדר רטוב תזדקקו לכ-2 שקים בלבד, ועבור דירה שלמה תזדקקו לכ-5 שקים. החיסכון הכלכלי הוא עצום: עלות של 1 ש״ח לק״ג מדה צמנט זורמת, אשר תפחית באופן משמעותי (כ-30%-50%) את כמות חומר האיטום לו תזדקקו. בד בבד עם החיסכון בחומר האיטום, התהליך הופך יותר יעיל בזכות הכנה נכונה ואיכותית של המדה צמנט זורמת, ובכך קטן הצורך בכח אדם מקצועי ויקר לביצוע האיטום. אם עושים את החישוב, מגלים כי השימוש במדה צמנט זורמת חוסך לכם יותר כסף מהעלות שלו.

קבצים להורדה
גלריית תמונות
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!