קטלוג מוצרים »

תשתית לריצוף

»

סקריד

סקריד

 תיאור מוצר- שק של 25 ק"ג

סקריד הבטון הפופולארי של שק בטון נועד לפילוס ועיצוב רצפות. ייחודיותו ב-100 שנות ניסיון ו-100 אחוזי הצלחה, משום שכל אחד יכול לפלס ולעצב בעזרת סקריד בטון בעזרת הדרכה קלה. מוצר שהוא למעשה התאמה וגיור של שיטה רבת שנים ורחבת ניסיון בעולם, אשר הוכיחה את עצמו ברחבי העולם, יובאה לארץ והותאמה לתנאי העבודה והסביבה שבארצנו. הסקריד לא יספק לכם הפתעות או מהפכות, ובהחלט ילווה אתכם דרך ארוכה, חסכונית ומדויקת. מדובר במוצר איכותי המעניק חוזק מוגבר (30 מגפ״ס), עשוי מחומרי גלם מדורגים באופן מוקפד המונעים מעבר מזהמים לחיפוי (ריצפה), מצריך שימוש מועט במים, מצמצם ומונע התכווצויות וסדקים, ניתן ליישום בטווח עובי רחב מבלי להפחית באיכות (גם בעובי 2 ס״מ וגם בעובי 20 ס״מ). כאשר תכונותיו הטובות של הסקריד נפגשות עם יישום נכון והידוק, נוצר חומר יציב, ללא תקלות או שינויים בתהליך הייבוש וההתחזקות. או במילים אחרות - הפרטנר המושלם.

מחיר מומלץ לצרכן 35.00
הכנת התשתית ואזור היציקה
סרטונים
יתרונות ופתרונות

מתאים ל-  כתשתית לחיפוי אריחים בהדבקה בלבד, יצירת תשתיות לאיטום, תשתיות לריצוף, הנחה והדבקה של פרקט, הדבקה של שטיחים וציפוי אפוקסי, עיצוב ריצפה ויצירת שיפועים, ביטון ללא טפסנות,  הכנת חדרים רטובים לאיטום וחיפוי.

כדאי כי-  לפני הכל, כי הוא אמין, בעל מחיר נוח והסיכוי לכשלים בו הוא קטן במיוחד. בנוסף, הוא מאפשר עיצוב ויישום צורות שונות, נוח ליישום וקל ללמוד לעבוד איתו, כך שכמעט כל פועל יכול לעבוד עם הסקריד לאחר הדרכה קלה. הוא מתייבש ומתחזק מהר, ומאפשר הגעה לפילוס מדויק ללא גלים והכנת השטח להנחת פרקט, שיש, אריחים, שטיחים ועוד.

שיקול כלכלי- אומרים שהמפתח להצלחה נמצא בפרטים הקטנים. ובכן, הסקריד מאפשר לכם יציבות, דיוק, חוזק ופשטות ביישום - כל מה שצריך כדי שהעבודה תתבצע במהירות ובאיכות. עלויות הכנת הפילוס נמוכות יותר, הסיכוי לכשלים מצומצם מאוד בעוד שבשיטות הרטובות (כגון מדה מתפלסת וכדומה) הסיכוי לכשלים גבוה. הסקריד יכול להיות מיושם גם בעובי של 2 ס״מ וגם בעובי של 20 ס״מ מה שמעניק גמישות בתהליך העבודה, והמחיר הנוח של המוצר הופך אותו לכדאי גם בעבודות המצריכות עובי רב. רצפה המפולסת בעזרת סקריד מכפילה את קצב ריצוף האריחים ובכך יכולה לחסוך כ30% מעלות עבודת הריצוף (או למעלה מ-200 ש״ח ליום עבודה). איכויותיו הרבות של הסקריד מאפשרות צמצום תקלות, שיפור בעבודת האיטום, שימוש בתשתית שאינה סופגת נוזלים ודטרגנטים, קצב ביצוע מהיר והקטנת התלות בכח אדם מקצועי.

קבצים להורדה
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!