קטלוג מוצרים »

טיט

»

צמנטיט

צמנטיט
תיאור מוצר- שק של 25 ק"ג

כל מנהל עבודה יגיד לכם שצמנטיט הוא ה-א׳,ב׳ של אתר הבניה. מדובר בחומר מסורתי, בלאדי, המיועד לתיקונים כלליים וטיח. תערובת הצמנטיט של שק בטון מגיע באריזה נוחה לאחסון, עמידה בפני מים ולחות. החומר מתאים לשימוש חיצוני ופנימי, ניתן ליישום ידני ובמכונה, נוח לעיבוד והחלקה. אם תשאלו את אותו מנהל עבודה מהשורות למעלה, הוא בטח יספר לכם עד כמה חשוב שהצמנטיט יהיה מותאם לתשתיות מגוונות וליישום על גבי מגוון חומרים, ובכן, גם לזה דאגנו, כדי שלכם יהיה נוח ופשוט יותר לעבוד. הצמנטיט של שק בטון משמר את התחושה המסורתית אליה התרגלנו, על אף שמדובר בחומר מתועש.

מחיר מומלץ לצרכן 24.50
הכנת התשתית ואזור היציקה
סרטונים

יתרונות ופתרונות 

מתאים ל- ליישום טיח באופן ידני ובמכונה, לשימוש חיצוני ופנימי, בחדרים רטובים ובמרפסות.

כדאי כי- מדובר בתערובת צמנטיט איכותית, עמידה ונוחה לערבוב, הכנה ויישום. ניתן ליישום בעובי, חומר שאינו נסדק, נצמד לתשתית, בעל גמר חלק, מתאים לפנים ולחוץ ומותאם גם לחדרים רטובים.

שיקול כלכלי- אשר רוכשים חומרי טיח הם לרב מגיעים מעוכבים, מה שמייצר חלון זמנים קצר ביותר בו החומר טוב וראוי לשימוש. התהליך הזה בהכרח יוצר פחת אדיר ולעיתים אף משבש זמני עבודה. לעומת זאת, הצמנטיט של שק בטון יוצר במיוחד כדי לאפשר שליטה מקסימלית בתהליך. המשתמש מקבל חומר חי, נושם, איכותי ונוח לשימוש ובכך מתעל את העבודה,  מייצר הרבה פחות פחת ולמעשה מביא לחיסכון הכלכלי הוא אדיר.

קבצים להורדה
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!