קטלוג מוצרים »

MULTI USE

»

קוורצמנט

קוורצמנט
תיאור מוצר- שק של 25 ק"ג

כשאומרים Multi-use, מתכוונים לקוורצמנט. מוצר אחד שעושה הכל. מדובר בחומר איכותי וסלחן לרצונות המשתמש ולכן מתאים לשימוש נרחב - הרבצה, תיקונים, ביטון צנרת, עיגון, ביטון משקופים ועוד ועוד. יתרה מכך, תוכלו להתאימו גם לשימוש כטיח וטיט לריצוף. מוצר מצוין שהוא גם מתועש וגם מסורתי, נועד להחליף חומרי גלם נחותים בחומרי גלם מצוינים ולהעניק שיפור ביצועים בעזרת מוספים. הקוורצמנט של שק בטון הוא תערובת מתועשת המכילה צמנט, חול ומוספים, מייתרת את הצורך להביא לאתר צמנט, חול ולטקס, מתאימה את עצמה למגוון שימושים ובכך מקלה מאוד על העבודה. חומר עשיר שניתן לעבוד איתו גם כאשר הוא דליל וגם סמיך (ניתן לשחק עם כמויות המים שמוסיפים לו), מתאים לשימוש גם על גבי איטונג וגם על גבי בטון, יכול לשמש כדבק בתוספת לטקס, חומר נושם מחד, ומאידך מהווה חומר אטימה כחלק משכבת הטיח. נוח ליישום ובעצם מאוד יעיל - אם מוסיפים לו חול מחצבה/גיר אז יכול לשמש גם כטיט לריצוף וגם כטיח. ניתן להתערב בהכנתו, להשתמש בו גם כמוצר מסורתי וגם כמוצר מתועש, ניתן למריחה גם אופקית וגם אנכית. חומר בעל חוזק מוגבר המאפשר טווח שימושים רחב ומגוון. באופן כללי - ניתן למצוא אותו בכל אתר בניה, עבודות תיקון ושיפוצים, טנדר, בגאז׳ וארגז כלים של בעל מלאכה.

מחיר מומלץ לצרכן 25.00
הכנת התשתית ואזור היציקה
סרטונים
יתרונות ופתרונות

מתאים ל- שימושי פנים וחוץ, חדרים רטובים, ביטון של צנרת, תיקוני חשמל וצנרת בבלוקים, תיקונים כלליים, עיגון אביזרים, הרבצה (גם על בטון, איטונג ובלוקים), בניית בלוקים (גם איטונג וגם בטון), בהוספת סומסום יכול לשמש לביטון ולמריחה גם אופקית וגם אנכית. נפוץ לשימוש בעת שיפוצים משום שהוא מתאים לכל תיקון ולכל משטח.

כדאי כי- מדובר בחומר בניה ידידותי למשתמש, שמתאים את עצמו למגוון סוגי העבודה ומשפר את איכותה. שק בטון מאפשרים למשתמש להתערב ולשלב עם הקוורצמנט מגוון רב של חומרים כדי להתאים את המוצר לשימושים שונים. הקוורצמנט הוא Multi-use, מה שמאפשר לכם לפעול באופן אקטיבי ולבחור את השימוש שמתאים לכם.

שיקול כלכלי- תכונותיו המגוונות של הקוורצמנט מאפשרות עבודה עם חומר אחד למגוון רחב של שימושים. בסופו של דבר, מדובר בשק אחד שעושה כמעט הכל ולמעשה מייתר את הצורך להביא לשטח חומרים בתפזורת וצמנט בשקים (במיוחד בתקופה בה חול וצמנט איכותיים נמצאים במחסור). הקוורצמנט של שק בטון מעניק לצרכן מוצר מצוין במחיר נמוך מאוד. אתם יכולים לסמוך על הקוורצמנט כמעט בכל שימוש, ולא תזדקקו למגוון רב של חומרים אחרים גם כאשר תיגשו לעבודה בשטח.

קבצים להורדה
מחשבון כמויות
חשב את הכמות הדרושה לך!
אורך:
ס"מ
רוחב:
ס"מ
עומק/עובי:
ס"מ
חשב
Kg
 
שומרים על איכות הסביבה

בין‭ ‬אם‭ ‬מדובר‭ ‬בשיפוץ‭ ‬קטן‭ ‬או‭ ‬באתר‭ ‬בנייה‭ - ‬רשויות‭ ‬מקומיות‭ ‬מקפידות‭ ‬היום‭ ‬בענייני‭ ‬איכות‭ ‬הסביבה‭ ‬יותר‭ ‬מתמיד. ‬על‭ ‬פי‭ ‬חוק, ‬פסולת‭ ‬בנייה‭ ‬חייבת‭ ‬להיות‭ ‬מפונה‭ ‬לאתרי‭ ‬פסולת‭ ‬מאושרים‭ ‬המפוזרים‭ ‬בארץ‭.‬ 

שק בטון משקיעה משאבים ומאמצים רבים להוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה, ולייצר מוצרים

בעלי ערך אקולוגי. בשל כך, ייצרנו אריזות קטנות ונוחות התורמות לשימוש מבוקר ומצמצמות את הפחת, ובנוסף הן ניתנות למיחזור! כמו כן, השקים מתוכננים לפינוי פסולת באתר לאחר השימוש הראשוני. השקים חזקים ועמידים ומאפשרים לפנות שברי בלוקים, יציקות ישנות ועוד, מבלי להיקרע.  

 

חסכון וצמצום פחת
נוח לאחסון
נקי, חזק ועמיד
עמיד בפני מזג אויר
website under construction - start date: 07/02/2016
הפרטים נשלחו. תודה!